iSilo

iSilo dla BlackBerry

Czytaj duże dokumenty HTML offline

iSilo to program, który ułatwia czytanie nawet bardzo dużych dokumentów zapisanych w formacie HTML. Najbardziej skorzystamy z zalet programu będąc offline.iSilo to czytnik dokumentów HTML i TXT dla klasycznych terminali BlackBerry jak i tych z... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysoka kompresja plików
  • Odczytuje pliki w formatach HTML i TXT
  • Dobre odwzorowanie czcionek i tabelek

Wady

  • Czasami pojawiają się problemy z wyświetlaniem linków i obrazków

Bardzo dobry
8

iSilo to program, który ułatwia czytanie nawet bardzo dużych dokumentów zapisanych w formacie HTML. Najbardziej skorzystamy z zalet programu będąc offline.

iSilo to czytnik dokumentów HTML i TXT dla klasycznych terminali BlackBerry jak i tych z dotykowym ekranem. Przyda się szczególnie wtedy, kiedy chcemy przeczytać duże partie tekstu, na przykład artykuł ze strony internetowej, bez konieczności nieustannego łączenia się z siecią. Oszczędza to nam baterię oraz transfer danych.

Używając do pomocy iSiloX, windowsowej wersji programu, możemy skompresować interesujący nas plik HTML do formatu TXT, a następnie wgrać na komórkę. Autorzy iSilo deklarują, że kompresja może sięgać od 50 do 60 proc. wielkości wyjściowego pliku. Co ważne, taka skompresowany plik potrafi wyświetlić właściwie tabelki, różne wielkości czcionki, formatowanie tekstu (pogrubienie, kursywa, kolory, itp.) oraz obrazki.

iSilo to świetne narzędzie, jeśli chcemy czytać duże partie tekstu HTML bez konieczności łączenia się z Internetem. Program oszczędza nam nie tylko pieniądze (transfer danych) ale również dostępną pamięć w telefonie.

iSilo obsługuje następujące formaty

HTML, TXT

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na blackberry

iSilo

Download

iSilo (BlackBerry) 5.29

Opinie użytkowników o iSilo

Sponsorowany×